ATA YAZILIM      ETICA

English

PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemleri)

 

     ATA YAZILIM - GEÇİŞ KONTROL            

    Ülkemizde geçerli olan iş hukuku, farklı çalışma düzenlerinin işletmeler içinde kullanılmasına imkan vermektedir. Ancak bu durum işletme yöneticilerinin, çalışanlarının işe devam durumlarını takip etmesini zorlaştırmaktadır. İşletme içinde çalışanların işe giriş ve çıkış saatlerinin kontrol altına alınmasındaki bu zorluklar nedeniyle işletmelerde iş gücü ve verim kaybı olmaktadır.

                                      
      
              ATA YAZILIM - PDKS     
    Şirketimiz tarafından geliştirilen
Ata Personel Devam Kontrol Sistemi, barkotlu, mi-fare akıllı temassız Kart, proximity temassız personel kimlik kartlarının, giriş-çıkış anında kart okuyucu cihazlara tanıtılması ile şirket çalışanlarının, şirket içi hareketlerinin kayıt altına alınmasını ve bu kayıtlardan, işletmenin çalışma prensibine göre personel maaş hesabı dahil, puantaj hesaplarının yapılmasını ve ihtiyaç duyulan tüm raporların oluşturulmasını  sağlayan PC üzerinde çalışan, giriş-çıkış güvenliğinin sağlanmasına olanak tanıyan bir sistemdir.

     ATA YAZILIM - ELEKTRONIK KAPI
 

      Ata Personel Devam Kontrol Sistemi ile entegre çalışan diğer sistemlerimiz: Yemekhane Kontrol Sistemi ( YKS ), Giriş Kontrol Sistemi ( Gks ), Ziyaretçi Kontrol Sistemi ( Zks ),  İş Güvenliği Sistemi ( İGS ). Ayrıca yapılan tüm puantaj hesaplamaları ve hareket raporları ülkemizde yaygın olarak kullanılan muhasebe paketleri ile entegre olarak çalışmaktadır. Sistemimizde alınabilen tüm raporlar Windows işletim sistemi altında istenilen programlara yönelik entegrasyon yeteneğine de sahiptir.

   

 Ayrıca Ata PDKS programı İris Tanıma, Parmak İzi Tanıma, Yüz Tanıma, El Geometrisi Tanıma, Ses Tanıma, Retina Tanıma gibi çeşitli biometrik sistemlere entegre edilerek işletmenize ve sizin ihtiyaçlarınıza göre özel çözümler üretilmektedir. Detaylı bilgi için  lütfen bizimle irtibata geçiniz.